O FIRMIE

Stanowimy młody i zgrany zespół, który wcześniej – na przestrzeni dziesięciu lat – gromadził doświadczenia w zakładach stolarskich. Wsłuchując się w potrzeby rynku założyliśmy własną firmę, która proponuje starannie przygotowane meble na wymiar. Małe i duże trójmiasto – we wszystkich tych miastach wytwarzamy i sprzedajemy nasze produkty. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dlatego – przygotowując dla nich przykładowo kuchnie na wymiar w Trójmieście – dobierzemy właściwy rozmiar oraz stylistykę, kształt i kolor po to, by w pełni odpowiedzieć na indywidualne potrzeby zamawiającego.

Nasze propozycje to nie zwykłe meble na wymiar oferowane mieszkańcom Trójmiasta. To wyjątkowość detali wspaniale podkreślających piękno całości propozycji. Z równym perfekcjonizmem podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. Nie ma znaczenia czy wykonujemy meble kuchenne na wymiar czy też inne pozycje – zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Zapewniamy także profesjonalną pomoc i doradztwo w trakcie wszelkich aranżacji wnętrz niezależnie, czy chodzi o salon, czy kuchnie na wymiar. Zawsze dostosujemy się do terminów wskazanych przez Klienta. Wycena oraz dokonanie pomiarów są przy tym zupełnie bezpłatne. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów, a doskonałym świadectwem jakości naszych realizacji jest udzielana na meble kuchenne na wymiar dwuletnia gwarancja.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie projektowania, doradztwa oraz montażu mebli. Wykwalifikowani pracownicy szybko zrealizują każde zamówienie. Długoletnie doświadczenie pozwala na realizację założonych projektów wymagających dobrej znajomości materiałów i technik meblarskich.